Legioniści Mistrzami Polski! Żeglarska Legia druga w PEŻ ... Mistrzostwo Polski mamy we k...

MINI CAMPY

Dlaczego MY? Od lat zajmujemy miejsce w TOP 10 (*1 woj. MAZ) w ogólnopolskiej klasyfikacji klubów szkolących dzieci w klasie Optimist. Twoje dziecko też może zostać samodzielnym żeglarzem a przy okazji spędzi fantastyczny czas podczas wielu animacji, gier i zabaw na świeżym powietrzu pod opieką PROFESJONALISTÓW.

 

BAZA I TERMINY

Miejsce, w którym organizowane są mini campy znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zegrzyńskiego z dostępem do jeziora, jest to oficjalna baza sekcji żeglarskiej Legii Warszawa. Lokalizacja dostępna TUTAJ.

 

Terminy mini campów (do wyboru w czasie rejestracji - "Zapisz się"):

1. 24 - 28.06.2024

2. 01 - 05.07.2024

3. 08 - 12.07.2024

4. 15 - 19.07.2024

5. 29.07 - 02.08.2024

6. 05 - 09.08.2024

7. 19 - 23.08.2024 

 

RAMOWY PROGRAM DNIA

08:00 – Wyjazd z Warszawy

09:15 – Powitanie nad Zegrzem, apel

09:20 – Drugie śniadanie

09:50 – Zajęcia na jachtach klasy Optimist i/lub TOM28 – 3 godz. 

13:00 – Obiad 

14:00 – Blok zajęć zgodnie z tematem przewodnim tygodnia – 2 godz.

16:00 – Podwieczorek

16:30 – Wyjazd do Warszawy

18:00 – Przyjazd do Warszawy

 

TRANSPORT

Transport (dodatkowo płatny) dzieci na miejsce mini campu realizowany jest klimatyzowanymi autokarami, busami lub transportem kolejowym. W każdym pojeździe znajdują się wychowawcy, którzy zapewniają dzieciom opiekę już w trakcie transportu. Wszyscy uczestnicy podróżują zapięci w pasy bezpieczeństwa. 

 

PRZYSTANKI

TRASA 1: Dworzec Centralny, Metro Ratusz Arsenał, Dworzec Gdański, Rondo Radosława, Rondo Starzyńskiego, Rondo Żaba, Metro Młociny, Modlińska,  Jabłonna, Legionowo.

 

TRASA 2: Ursynów, Miedzeszyn, Wawer, Anin, Gocławek, Rembertów, Ząbki, Zielonka.

 

WYŻYWIENIE

Wyżywienie zapewnia nam restauracja Hotelu 500.

 

KADRA

Nasz zespół składa się z kierownika wypoczynku, wychowawców, instruktorów i trenerów mających doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobytym w kraju oraz za granicą. 

 

SPRZĘT

Nasze wyposażenie stanowi flota jachtów klasy Optimist, 6 jachtów TOM28 - największa łódka regatowa nad zalewem Zegrzyńskim, deski windsurfingowe, SUP'y, 3 pontony asekuracyjne, różnorodny sprzet do uprawiania sportów wodnych i gier zespołowych. 

 

UBEZPIECZENIE

Wszyscy uczestnicy mają zapewnione ubezpieczenie NNW podczas zajęć.

 

CENA

Płatność jednorazowa (z góry)- 1399 PLN

Płatność ratalna (zaliczka 500 PLN + dopłata 999 PLN) - 1499 PLN

W przypadku wprowadzenia ograniczeń uniemożliwiających organizację zajęć opłata za Mini Camp zostanie zwrócona w całości.

 

Cena nie zawiera:

 

*Transport

TRASA 1: Dworzec Centralny, Metro Ratusz Arsenał, Dworzec Gdański, Rondo Radosława, Rondo Starzyńskiego, Rondo Żaba, Metro Młociny, Modlińska,  Jabłonna, Legionowo.

 

TRASA 2: Ursynów, Miedzeszyn, Wawer, Anin, Gocławek, Rembertów, Ząbki, Zielonka.

Cena: 249 zł

 

*Rejs Motorówką:

Rejs motorówką RIB 150 KM może być emocjonujący niczym kolejka górska na wodzie! Najbardziej zwrotna motorówka nad Zalewem Zegrzyńskim - frajda którą dzieci będą wspominały przez całe wakacje!

Cena: 79 zł 

 

*Dostęp do cyfrowego albumu ze zdjęciami:

W ramach pamiątki z półkolonii udostępniamy cyfrowy album ze zdjęciami dzieci, wykonany przez profesjonalnych fotografów.

Cena: 49 zł

 

*Koszulka

Limitowana edycja koszulek Legii Warszawa dedykowana dla sekcji żeglarskiej.

Cena: 59 zł

 

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Legia Sailing Schools (Biuro obsługi klienta)

Infolinia: + 48 22 188 14 14

 

       

 

 

 

 

 

FABUŁY- To co nas wyróżnia

Oczywiście nasze mini campy to nie tylko żeglarstwo, dlatego dla naszych uczestników przygotowaliśmy cotygodniowe, różnorodne zajęcia tematyczne mające na celu kreatywną zabawę oraz integrację w grupie. Są to nasze autorskie fabuły przygotowane w oparciu o doświadczenie w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Zajęcia stanowią unikatową formę rozrywki.

W ciągu całego tygodnia, uczestnicy m.in. zamieniają się w Piratów mających za zadanie zbudowanie tratwy, dzięki której dostaną się na Wyspę Skarbów, rozwiązują skomplikowane zagadki podczas gier terenowych, ale przede wszystkim doskonale się bawią spędzając czas na świeżym powietrzu w gronie rówieśników. 

 

 

 

NASZE CELE:

Bezpieczeństwo nad wodą: Podczas naszych mini campów uczymy zasad bezpieczeństwa nad wodą, używamy atestowanych kamizelek ratunkowych, organizujemy zajęcia z ratownikiem – wzywanie pomocy, udzielanie pierwszej pomocy, przedstawiamy zasady obowiązujące na kąpieliskach.

 

Żeglarstwo: Celem jest zdobycie umiejętności samodzielnej obsługi jachtu - przygotowanie łodzi, żagli, sterowanie, oswajanie się z wodą, nauka węzłów. Mini camp kończymy regatami na Zalewie Zegrzyńskim. Po zakończeniu turnusu skontaktujemy się z wybranymi uczestnikami celem zaproszenia do dalszej współpracy w grupie regatowej kl. Optimist.

 

Relacje: Dbamy o to aby uczestnicy dobrze czuli się w swoich grupach i mieli inspirujące otoczenie. Wiele przyjaźni zawiązanych na naszych obozach trwa do dziś. 

 

Dbanie o środowisko: Szczególną uwagę zwracamy na edukację ekologiczną naszych podopiecznych - uczymy szacunku do środowiska naturalnego. Wartości które chcemy przekazać to zasady segregacji, oszczędność surowców, dbanie o czystość środowiska. W trosce o środowisko na naszych półkoloniach ograniczamy zużycie plastiku, dlatego każdy z Legionistów używa swojego bidonu, który otrzyma w pakiecie startowym.

 

Zabawy na lądzie: W trakcie trwania mini campów poza nauką żeglowania, mamy także zaplanowany szereg zajęć oraz gier zespołowych prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę.

 

Regaty obozowe: Na zakończenie turnusu mini campów każdorazowo odbywają się Regaty Obozowe, które gwarantują sportową rywalizację, świetną zabawę i niezapomniane przeżycia.

 

 

       

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SAILING SCHOOLS
Legia Sailing Schools

Złote medale Mistrzostw Polski: 18

Medale Mistrzostw Świata: 2

Medale olimpijskie: 1

zobacz całą mapę
Legia Sailing Schools na Instagramie